Zespół
Teresa Kopeć
Filozof, pedagog, psychoterapeutka oraz trenerka warsztatu umiejętności psychospołecznych i treningu interpersonalnego rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Ukończyła m.in. filozofię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim, Szkołę Trenerów w ośrodku Fundacji SYNAPSIS, Studium Socjoterapii i Treningu Grupowego i Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie oraz Studium Porozumienia Bez Przemocy (NVC) w Dojrzewalni Róż.
Prowadzi psychoterapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży, warsztaty psychoedukacyjne oraz treningi interpersonalne. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Założycielka Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „po deszczu”, organizatorka 20 poznańskich edycji Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron. Współpracuje ze „Szkołą Trenerów komunikacji opartej na empatii”. Aktualnie pełni funkcję wicedyrektora ds. wychowawczych w Specjalnym Ośrodku dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Z. Tylewicza w Poznaniu.
Anna Kopeć
Trenerka rozwoju osobistego i umiejętności psychospołecznych.
Studiowała etnologię oraz psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła Studium Umiejętności Pracy z Grupą Metodą Warsztatową w Pracowni Psychologicznej „Spotkanie” rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Kurs Umiejętności Interpersonalnych i Podstaw Pomagania w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie.
Tworzy warsztaty i grupy rozwojowe dla kobiet, wzmacniające poczucie własnej wartości i wspierające w odkrywaniu własnego potencjału. Prowadziła zajęcia dla różnorodnych grup, m.in. dla nauczycieli, studentów, policjantów i bezrobotnych oraz dla Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Wyższej Szkoły Bankowej i BZ WBK. Współtworzyła projekty EFS w ramach programu Kapitał Ludzki dotyczące aktywizacji zawodowej kobiet.
Organizatorka 19 poznańskich edycji Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron i jego wieloletnia dyrektorka. Współtworzy Pracownię po deszczu.
Współpracują z nami:
Edyta Jagodzińska-Pawluk
Certyfikowany Coach CoachWise™, trener biznesu i rozwoju osobistego, menedżer z blisko wieloletnim doświadczeniem zawodowym na różnych szczeblach zarządzania w branży medialnej.
Mówią o niej, że jej energia działa na innych tak, jak „mała czarna kawa na czczo przed śniadaniem”. Mówi o sobie, że nie zna lepszego sposobu na zarządzanie sobą w czasie, niż jednoczesne posiadanie dzieci i prowadzenie własnej firmy. Pasjonatka rozwoju własnego i innych. Jako trener rozwoju osobistego wierzy, że każdy z nas może osiągnąć wszystko, czego zapragnie, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Doskonale wie, że kobieta szczęśliwa to kobieta spełniona. Na swoich warsztatach inspiruje do rozwoju, zaraża uczestników swoim „Rusz już!”, ośmiela do zmian, motywuje do działania, pokazuje możliwości, stwarza okazje do odkrywania własnego potencjału.
Magdalena Urbanowicz
Trener biznesu, coach kariery oraz rozwoju osobistego, tutor. Certyfikowany praktyk MBTI® oraz MMTIC®. Członek European Association for Psychological Type.
Od 2006 roku pracuje z klientem grupowym oraz indywidualnym prowadząc warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, opracowując ścieżki rozwoju kariery, wspierając klientów w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez pomoc w odkrywaniu ich misji życiowej i przezwyciężania skutków wypalenia zawodowego. Jednocześnie wspiera klienta biznesowego, fundacje i instytucje samorządowe w budowaniu efektywnych zespołów wewnątrz organizacji.
Osobowość wg MBTI®: „Katalizator pozytywnej zmiany” – posiadają dar intuicyjnego rozumienia złożonych koncepcji i relacji międzyludzkich; łączą empatyczne rozumienie z zapałem i zorganizowaniem, aby wprowadzić w życie globalne plany, zmierzające do poprawy życia innych; wspierają w odkrywaniu misji życiowej, motywują do podjęcia zmiany i rozwoju swojego potencjału osobowo-zawodowego; poszukują innowacyjnych rozwiązań.
Magdalena Kamińska
Trenerka wizerunku i socjolog wyglądu.
Z wykształcenia socjolog komunikacji. Uczyła się też projektowania na Gdańskiej ASP i kosmetologii. Zanim zajęła się wizerunkiem, przez 6 lat pracowała w branży reklamowej na stanowiskach marketingowych i artystycznych. Prowadzi warsztaty z zakresu kreowania wizerunku oparte o trening interpersonalny oraz szkolenia dla biznesu, w tym z psychologii wyglądu i dress code. Ubieranie się to dla niej przede wszystkim komunikacja niewerbalna i element psychologii, w dalszej kolejności doskonała zabawa urozmaicająca codzienność. Wielbi ponadczasową klasykę i jak na przeciwniczkę kupowania na potęgę przystało – strategicznie przemyślaną garderobę.
Beata Dranikowska
Dyplomowana trenerka biznesu, absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz psychologii na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.
Pracuje jako trener i coach wewnętrzny w dziale szkoleń w jednej z największych poznańskich firm. Współpracuje z Uniwersytetem im. A. Mickiewicza, gdzie prowadzi zajęcia i warsztaty dla studentów psychologii.
Absolwentka rocznej Szkoły Trenerów Biznesu „Integra”. Specjalizuje się w treningach umiejętności „miękkich”: komunikacji, asertywności, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem i sytuacjami trudnymi oraz poprawy efektywności zawodowej i osobistej. Prowadzi również autorskie warsztaty z psychologii pozytywnej: najchętniej zajmuje się tematami dotyczącymi dobrego samopoczucia, poprawy nastroju i wzmocnienia optymizmu oraz zdrowego stylu życia.
Magdalena Samolik
Instruktorka tańca i trenerka rozwoju osobistego, autorka TangoCoaching™, metody wspierania rozwoju osobistego.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Prowadzi szkolenia, na których tanecznym krokiem wprowadza w tajniki skutecznej komunikacji, tworzenia udanych relacji, realizacji wyznaczonych celów osobistych, społecznych i biznesowych, a przy okazji rewelacyjnie motywuje do podjęcia skutecznych działań w kierunku spełnionego i szczęśliwego życia. Certyfikowany konsultant Panoramy Społecznej.
Prowadzi także kursy tanga argentyńskiego w parach i solo dla kobiet oraz zajęcia taneczne z przedszkola.
Inga Bielińska
Coach kreatywności, coach zespołów, trenerka twórczego pisania, team workingu i kreatywności, zrzeszona w International Coach Federation Global i International Coach Federation Polska.
Poetka i opowiadaczka historii. Prowadzi warsztaty i sesje indywidualne. W swojej pracy łączy m.in. podejście Ericksonowskie (nastawienie na wywoływanie zmiany przez uruchomienie zasobów tkwiących w człowieku) z rozwojowym wykorzystaniem technik twórczego pisania i journalingu. Pomaga innym realizować cele, osiągać marzenia i stawać się tym, kim chcą. Współpracuje m.in. ze Stowarzyszeniem Nowej Psychologii z Krakowa przy ogólnopolskiej kampanii Wspieramy Dobre Myśli, gdzie prowadzi warsztat z zastosowania twórczego pisania przy pracy nad przekonaniami. Ma za sobą liczne publikacje w prasie literackiej i branżowej.